My Favorite Movies


  taylor428219039's Rating My Rating
1
Shrek 2 (2004,  PG)
2
Little Man (2006,  PG-13)
3
The Crooked Man (2003,  Unrated)
4
The Man Who Fell to Earth (1976,  R)
5
No Problem 2 (Mou man tai 2 ) (2002,  Unrated)
6
Mickey's Once Upon A Christmas (1999,  Unrated)
7
Christmas with the Kranks (2004,  PG)
8
How the Grinch Stole Christmas (2000,  PG)
9
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
10
A Christmas Story (1983,  PG)
11
The Night Before Christmas and More Christmas Stories (2002,  Unrated)
12
Joulutarina (Christmas Story) (2007,  PG)
13
Bugtime Adventures: Joy to the World: The Christmas Story (2006,  Unrated)
14
The Homecoming: A Christmas Story (1971,  PG)
15
Benji's Very Own Christmas Story (1983,  G)
16
Silent Night: The Story of the First Christmas (2000,  Unrated)
17
The Signalman (Ghost Story for Christmas: The Signalman) (1976,  Unrated)
18
Are We There Yet? (2005,  PG)
19
Are We Done Yet? (2007,  PG)
20
Hitch (2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments