Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. TCW3
  2. TCW

Give list a short description

  TCW3's Rating My Rating
1
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008,  PG-13)
Click to Rate
2
Iron Man (Ironman) (2008,  PG-13)
Click to Rate
3
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Batman Returns (1992,  PG-13)
Click to Rate
5
Batman & Mr. Freeze - SubZero (1998,  Unrated)
Click to Rate
6
Legends of the Dark Knight: The History of Batman (2005,  Unrated)
Click to Rate
7
Batman Gotham Knight (2008,  Unrated)
Click to Rate
8
Hitman (2007,  R)
Click to Rate
9
Zeyda and the Hitman (Running with the Hitman) (2004,  Unrated)
Click to Rate
10
Hitman Hart: Wrestling with Shadows (1998,  R)
Click to Rate
11
Spiderman (1990,  Unrated)
Click to Rate
12
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) (1978,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments