My Favorite Movies
| teddygraveymonstar's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Imagine Me & You (2006, R) |
|
|
| 2 |
Good Advice (2001, R) |
|
|
| 3 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Wild Things: Diamonds in the Rough (2005, R) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002, PG) |
|
|
| 7 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
|
| 8 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
|
| 10 |
The Cave (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Contractor (2007, R) |
|
|
| 12 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Covenant (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
Cirque du Freak (2008) (, Unrated) |
|
|
| 16 |
Twilight (2008, Unrated) |
|


