Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  teodoravis's Rating My Rating
1
The Butterfly Effect 2004,  R)
2
Papillon 1973,  PG)
3
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
4
Ray of Sunshine 2006,  Unrated)
5
Little Miss Sunshine 2006,  R)
6
Monster 2003,  R)
7
Natural Born Killers 1994,  NC-17)
8
Lost In Translation 2003,  R)
9
American History X 1998,  R)
10
Bang Bang You're Dead 2002,  Unrated)
11
Mindhunters 2004,  R)
12
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
13
The Exorcist 1973,  R)
14
The Blair Witch Project 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments