My Favorite Movies
| Teresa119541023's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 2 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 3 |
Steel Magnolias (1989, PG) |
|
|
| 4 |
The Passion of the Christ (2004, R) |
|
|
| 5 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Wizard of Oz (1939, G) |
|
|
| 7 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
Facing the Giants (2006, PG) |
|
|
| 9 |
The Robe (1953, Unrated) |
|
|
| 10 |
Mysteries of the Bible: Prophets: Soul Catchers (1994, Unrated) |
|
|
| 11 |
Esther: The Bible (1999, Unrated) |
|
|
| 12 |
One Night With the King (2006, PG) |
|
|
| 13 |
Joseph (1995, Unrated) |
|
|
| 14 |
David (1997, Unrated) |
|
|
| 15 |
The Ten Commandments (2006, Unrated) |
|
|
| 16 |
Urban Cowboy (1980, R) |
|


