My Favorite Movies
| TexasCry39s28928431's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Blow (2001, R) |
|
|
| 2 |
How High (2001, R) |
|
|
| 3 |
Half Baked (1997, R) |
|
|
| 4 |
Volcano High (2003, Unrated) |
|
|
| 5 |
Kung Fu Hustle (2005, R) |
|
|
| 6 |
Troy (2004, R) |
|
|
| 7 |
Alexander (2004, R) |
|
|
| 8 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 9 |
Cruel Intentions (1999, R) |
|
|
| 10 |
Ray (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Salton Sea (2002, R) |
|
|
| 12 |
Sweet November (2001, PG-13) |
|
|
| 13 |
Evil Bong (2006, Unrated) |
|
|
| 14 |
The Boondock Saints (1999, R) |
|
|
| 15 |
Stateside (2004, R) |
|
|
| 16 |
Dirt Merchant (1998, Unrated) |
|


