My Favorite Movies
Give list a short description
| thakid85's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Clerks II (2006, R) |
|
|
| 2 |
Akira (1989, R) |
|
|
| 3 |
Half Baked (1997, R) |
|
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
Vampire Hunter D - Bloodlust (2001, R) |
|
|
| 6 |
American Gangster (2007, R) |
|
|
| 7 |
Enter the Dragon (1973, R) |
|
|
| 8 |
Eddie Murphy Raw (1987, R) |
|
|
| 9 |
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993, PG) |
|
|
| 10 |
Superbad (2007, R) |
|
|
| 11 |
300 (2007, R) |
|
|
| 12 |
Belly (1998, R) |
|
|
| 13 |
American History X (1998, R) |
|
|
| 14 |
How High (2001, R) |
|
|
| 15 |
Waiting (2005, R) |
|



