My Favorite Movies
| Thebadtwinwithblackhair's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006, R) |
|
| 3 |
Lords of Dogtown (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
| 5 |
Saw (2004, R) |
|
| 6 |
Saw II (2005, R) |
|
| 7 |
Saw III (2006, R) |
|
| 8 |
Beetle Juice (Beetlejuice) (1988, PG) |
|
| 9 |
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III (1990, R) |
|
| 10 |
Elf (2003, PG) |
|
| 11 |
AVP - Alien Vs. Predator (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Jeepers Creepers (2001, R) |
|
| 13 |
Jeepers Creepers 2 (2003, R) |
|
| 14 |
Dracula (1931) (, Unrated) |
|
| 15 |
It (1927, Unrated) |














