My Favorite Movies
| thebrandnewnwawrestl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Holiday Switch (2007, Unrated) |
|
| 2 |
Yellow Handkerchief (, G) |
|
| 3 |
The Business of Being Born (2008, Unrated) |
|
| 4 |
Fragments (Winged Creatures) (2008, R) |
|
| 5 |
Maximum Overdrive (1986, R) |
|
| 6 |
Timber Falls (2007, R) |
|
| 7 |
Infestation (2009, R) |
|
| 8 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 9 |
Christine (1983, R) |
|
| 10 |
NASCAR: The IMAX Experience (2004, PG) |
|
| 11 |
Knight Rider (2008, Unrated) |
|
| 12 |
Halloween (2007, R) |
|
| 13 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 14 |
Doomsday (2008, R) |
|
| 15 |
Antikörper (Antibodies) (2007, Unrated) |
|
| 16 |
Stranger Than Fiction (2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Kingdom (2007, R) |
|
| 18 |
Mad Money (2008, PG-13) |
|
| 19 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |


















