My Favorite Movies


  TheFool26454201's Rating My Rating
1
Meet Me In St. Louis (1944,  Unrated)
Click to Rate
2
Fosse (2001,  Unrated)
Click to Rate
3
Summer Stock (1950,  Unrated)
Click to Rate
4
An American in Paris (1951,  Unrated)
Click to Rate
5
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
6
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Click to Rate
7
Rent (2005,  PG-13)
Click to Rate
8
Dirty Rotten Scoundrels (1988,  PG)
Click to Rate
9
Thoroughly Modern Millie (1967,  G)
Click to Rate
10
42nd Street (1933,  Unrated)
Click to Rate
11
Wizard of Oz (1925,  Unrated)
Click to Rate
12
Sweet Charity (1969,  G)
Click to Rate
13
Annie Get Your Gun (1950,  Unrated)
Click to Rate
14
Anything Goes (1956,  Unrated)
Click to Rate
15
Into the Woods (2006,  Unrated)
Click to Rate
16
Mame (1974,  Unrated)
Click to Rate
17
A Chorus Line (1985,  PG-13)
Click to Rate
18
Damn Yankees (1958,  Unrated)
Click to Rate
19
Fiddler on the Roof (1971,  G)
Click to Rate
20
West Side Story (1961,  Unrated)
Click to Rate
21
On the Town (1949,  Unrated)
Click to Rate
22
Cabaret (1972,  PG)
Click to Rate
23
Call Me Madam (1953,  Unrated)
Click to Rate
24
Camelot (1967,  G)
Click to Rate
25
Phantom of the Opera (1943,  Unrated)
Click to Rate
26
Once Upon a Mattress (2004,  PG)
Click to Rate
27
Chitty Chitty Bang Bang (1968,  G)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments