My Favorite Movies


  TheFutureMrsCase3326's Rating My Rating
1
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
2
Secret Window (2004,  PG-13)
3
It (1927,  Unrated)
4
The Bone Collector (1999,  R)
5
Boogeyman (2005,  PG-13)
6
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
7
The Wedding Date (2005,  PG-13)
8
Beauty Shop (2005,  PG-13)
9
The Pacifier (2005,  PG)
10
Hitch (2005,  PG-13)
11
CryBaby (2005,  Unrated)
12
The Color Purple (1985,  PG-13)
13
Radio (2003,  PG)
14
Two Weeks Notice (2002,  PG-13)
15
You've Got Mail (1998,  PG)
16
Pretty Woman (1990,  R)
17
Stepmom (1998,  PG-13)
18
America's Sweethearts (2001,  PG-13)
19
Serendipity (2001,  PG-13)
20
The Lion King (1994,  G)
21
The Sweetest Thing (2002,  R)
22
This Time Around (2003,  Unrated)
23
Address Unknown (1997,  PG)
24
8 Mile (2002,  R)
25
Walk the Line (2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments