My Favorite Movies


  TheMadman2982783's Rating My Rating
1
Pulp Fiction (1994,  R)
2
Reservoir Dogs (1992,  R)
3
Blazing Saddles (1974,  R)
4
They Live (1988,  R)
5
Jungleground (1995,  R)
6
Hell Comes to Frogtown (1987,  R)
7
Airheads (1994,  PG-13)
8
This Is Spinal Tap (1984,  R)
9
Monty Python and the Holy Grail (1975,  PG)
10
Rock Star (2001,  R)
11
Shrek (2001,  PG)
12
Finding Nemo (2003,  G)
13
No Holds Barred (1989,  PG-13)
14
Tango & Cash (1989,  R)
15
Dogma (1999,  R)
16
Hot Shots! (1991,  PG-13)
17
Marked Man (1997,  R)
18
No Contest (1994,  R)
19
Immortal Combat (1993,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments