Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Theninjaofdemocracy2's Rating My Rating
1
1408 (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Crazy Lips (2000,  Unrated)
Click to Rate
3
Gia (1998,  R)
Click to Rate
4
Mr. Brooks (2007,  R)
Click to Rate
5
Chutney Popcorn (1999,  R)
Click to Rate
6
Cecil B. Demented (2000,  R)
Click to Rate
7
300 (2007,  R)
Click to Rate
8
Flatliners (1990,  R)
Click to Rate
9
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
10
Memento (2000,  R)
Click to Rate
11
The Dark Crystal (1982,  PG)
Click to Rate
12
Dark City (1997,  R)
Click to Rate
13
Better Than Chocolate (1999,  Unrated)
Click to Rate
14
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
15
Lost Highway (1997,  R)
Click to Rate
16
Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death (1988,  PG-13)
Click to Rate
17
American History X (1998,  R)
Click to Rate
18
Once Upon a Time in China (1991,  R)
Click to Rate
19
Resident Evil (2002,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments