My Favorite Movies


  TheyCallMeVAlsoImaFa's Rating My Rating
1
Waist Deep (2006,  R)
Click to Rate
2
Romeo Must Die (2000,  R)
Click to Rate
3
The Love Guru (2008,  PG-13)
Click to Rate
4
The Dark Knight (2008,  PG-13)
Click to Rate
5
Provoked (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
Kidulthood (2006,  R)
Click to Rate
7
Adulthood (2008,  Unrated)
Click to Rate
8
Dreamgirls (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
The Fighting Temptations (2003,  PG-13)
Click to Rate
10
The Best Man (1999,  R)
Click to Rate
11
Disappearing Acts (2000,  R)
Click to Rate
12
Love and Basketball (2000,  PG-13)
Click to Rate
13
Miles from Home (2006,  R)
Click to Rate
14
Soul Food (1997,  R)
Click to Rate
15
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious 5.0 Stars
very cooooooool
Click to Rate
16
Hustle & Flow (2005,  R)
Click to Rate
17
Mama, I Want to Sing! (2008) (2007,  Unrated)
Click to Rate
18
Baby Boy (2001,  R)
Click to Rate
19
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
20
Hancock (2008,  PG-13)
Click to Rate
21
ATL (2006,  PG-13)
Click to Rate
22
Set It Off (1996,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments