My Favorite Movies


  thielmann1's Rating My Rating
1
American Pie (1999,  R)
2
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
3
American Pie 2 (2001,  R)
4
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
7
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
8
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
9
Up in Smoke (1978,  R)
Up in Smoke
funny as hell
10
Cheech and Chong's Still Smokin' (1983,  R)
11
Cheech & Chong's Next Movie (1980,  R)
12
Cheech and Chong's Nice Dreams (1981,  R)
13
Chicken Little (2005,  G)
14
Saw (2004,  R)
15
Saw II (2005,  R)
16
Saw III (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments