My Favorite Movies


  thomsalley's Rating My Rating
1
American Beauty (1999,  R)
Click to Rate
2
Beautiful Thing (1996,  R)
Click to Rate
3
Shortbus (2006,  Unrated)
Click to Rate
4
Tarnation (2004,  Unrated)
Click to Rate
5
Quinceañera (Echo Park, L.A.) (2005,  R)
Click to Rate
6
Ordinary People (1980,  R)
Click to Rate
7
The Apartment (1960,  Unrated)
Click to Rate
8
Pan's Labyrinth (El Laberinto del Fauno) (2006,  R)
Click to Rate
9
Todo Sobre Mi Madre (All About My Mother) (1999,  R)
Click to Rate
10
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001,  R)
Click to Rate
11
Reefer Madness - The Movie Musical (2005,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments