My Favorite Movies


  Thuperfreak's Rating My Rating
1
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
The Pursuit of Happyness
This is the best movie I have seen in a while and it even made me cry more than once
2
Lucky Number Slevin (2006,  R)
3
Halloween (1978,  R)
4
Mallrats (1995,  R)
5
Silent Hill (2006,  R)
6
Equilibrium (2002,  R)
Equilibrium
Cool Movie See it
7
The Matrix Reloaded (2003,  R)
The Matrix Reloaded
It was good
8
Kung Pow! Enter the Fist (2002,  PG-13)
9
Next Friday (2000,  R)
10
Half Baked (1998,  R)
11
The Breakfast Club (1985,  R)
12
The Matrix (1999,  R)
13
The Matrix Revolutions (2003,  R)
14
DOA: Dead or Alive (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments