My Favorite Movies


  Tidus24's Rating My Rating
1
Final Fantasy VII - Advent Children (2006,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
freakin awesome
2
Final Fantasy X-2 (2003,  Unrated)
3
Final Fantasy - Unlimited (2001,  Unrated)
4
Final Fantasy - The Spirits Within (2001,  PG-13)
5
Last Order: Final Fantasy VII (2005,  Unrated)
6
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
7
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005,  PG)
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle)
i watch it every night before o go to bed
8
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember
very sad
9
Ghost Rider (2007,  PG-13)
10
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook
How sweet
11
Godzilla (1998,  PG-13)
12
The Fog (2005,  PG-13)
The Fog
duh
duh
duh Oh NO ITS THE FOG!!!!!
13
King Kong (2005,  PG-13)
King Kong
I HATE BUGS!!!!!!
14
You Got Served (2004,  PG-13)
15
Man of the House (2005,  PG-13)
16
Man of the House (1995,  PG)
17
Akira (1988,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments