My Favorite Movies
| timattane's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Milton Berle: An All Star Tribute To Mr. Television (2002, Unrated) |
|
| 2 |
Pee-wee's Big Adventure (1985, PG) |
|
| 3 |
It's a Mad, Mad, Mad, Mad World (1963, G) |
|
| 4 |
Broadway Danny Rose (1984, PG) |
|
| 5 |
The Rat Pack (2001, Unrated) |
|
| 6 |
Won Ton Ton: The Dog Who Saved Hollywood (1976, Unrated) |
|
| 7 |
Can Heironymus Merkin Ever Forget Mercy Humppe and Find True Happiness? (1969, Unrated) |
|
| 8 |
Storybook (1995, G) |
|
| 9 |
New Faces of 1937 (1937, Unrated) |
|
| 10 |
Who's Minding the Mint? (1967, Unrated) |









