My Favorite Movies
| timbit931's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wrong Turn 3: Left for Dead (2009, Unrated) |
|
| 2 |
Wrong Turn 2: Dead End (2007, Unrated) |
|
| 3 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
| 4 |
The Wraith (1986, PG-13) |
|
| 5 |
The Shortcut (2009, PG-13) |
|
| 6 |
The Last House on the Left (2009, R) |
|
| 7 |
Snow Dogs (2002, PG) |
|
| 8 |
Sam's Lake (2005, R) |
|
| 9 |
Eden Lake (2008, R) |
|
| 10 |
Wicked Lake (2008, Unrated) |
|
| 11 |
Lake Dead (2007, R) |
|
| 12 |
House on Haunted Hill (1999, R) |
|
| 13 |
Return to the House on Haunted Hill (2007, R) |
|
| 14 |
Rambo (Rambo IV) (2008, R) |
|
| 15 |
First Blood (Rambo: First Blood) (1982, R) |
|
| 16 |
Rambo: First Blood Part II (1985, R) |
|
| 17 |
Rambo III (1988, R) |
|
| 18 |
The Haunting in Connecticut (2009, PG-13) |
|
| 19 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 20 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 21 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |





















