My Favorite Movies


  1. tina1460
  2. Cristina

Give list a short description

  tina1460's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
2
Step Up (2006,  PG-13)
3
Honey (2003,  PG-13)
4
A Cinderella Story (2004,  PG)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
10
You Got Served (2004,  PG-13)
11
She's the Man (2006,  PG-13)
12
Catwoman (2004,  PG-13)
13
Entrapment (1999,  PG-13)
14
Fantastic Four (2005,  PG-13)
15
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
16
White Chicks (2004,  PG-13)
17
Serving Sara (2002,  PG-13)
18
Original Sin (2001,  R)
19
Life or Something Like It (2002,  PG-13)
20
New York Minute (2004,  PG)
21
A Walk to Remember (2002,  PG)
22
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
23
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
24
Ultraviolet (2006,  PG-13)
25
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
26
Charlie's Angels (2000,  PG-13)
27
Charlie's Angels - Full Throttle (2003,  PG-13)
28
Pride and Prejudice (2005,  PG)
29
Wanted (2008,  R)
30
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
31
The Notebook (2004,  PG-13)
32
Twilight (2008,  PG-13)
33
Hancock (2008,  PG-13)
34
Slumdog Millionaire (2008,  R)
35
Bride Wars (2009,  PG)
36
Cruel Intentions (1999,  R)
37
Speed (1994,  R)
38
Alvin and the Chipmunks (2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments