My Favorite Movies


  1. tiurlullabies
  2. tiur

Lord Of The Ring
Harry potter
X-man
The Terminal
The Color Purple
Madagascar
Ice Aged

  tiurlullabies's Rating My Rating
1
The Color Purple (1985,  PG-13)
Click to Rate
2
Tears of the Sun (2003,  R)
Click to Rate
3
Madagascar (2005,  PG)
Click to Rate
4
Madagascar: Escape 2 Africa (2008,  PG)
Madagascar: Escape 2 Africa Want To See
im waitiiiing
Click to Rate
5
300 (2007,  R)
Click to Rate
6
The Terminal (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
8
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
Click to Rate
9
Ice Age (2002,  PG)
Click to Rate
10
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
11
P.S. I Love You (2007,  PG-13)
Click to Rate
12
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
13
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
14
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
15
Lord of War (2005,  R)
Click to Rate
16
Kung Fu Hustle (2005,  R)
Click to Rate
17
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
18
Hulk (2003,  PG-13)
Click to Rate
19
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
Click to Rate
20
Red Dragon (2002,  R)
Click to Rate
21
Frida (2002,  R)
Click to Rate
22
She's the One (1996,  R)
Click to Rate
23
American History X (1998,  R)
Click to Rate
24
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
25
Pride and Glory (2008,  R)
Click to Rate
26
Primal Fear (1996,  R)
Click to Rate
27
Keeping the Faith (2000,  PG-13)
Click to Rate
28
Iron Man (Ironman) (2008,  PG-13)
Iron Man (Ironman) 4.0 Stars
hhhmmm......(^_^)V
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments