My Favorite Movies
| TKellyHSMarchingTrojan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004, Unrated) |
|
| 2 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 3 |
Pokemon 3: The Movie (2001, G) |
|
| 4 |
Pokemon - The Movie 2000 (2000, G) |
|
| 5 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999, G) |
|
| 6 |
Pokemon - Jirachi Wish Maker (2004, Unrated) |
|
| 7 |
Pokemon - Destiny Deoxys (2005, Unrated) |
|
| 8 |
Pokemon - Mewtwo Returns (2000, Unrated) |
|
| 9 |
Digimon - The Movie (2000, PG) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999, PG) |
|
| 12 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002, PG) |
|
| 13 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977, PG) |
|
| 14 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
| 15 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
| 16 |
Halo (, PG-13) |
















