My Favorite Movies


  tmmclaz0817's Rating My Rating
1
Epic Movie (2007,  PG-13)
Epic Movie 5.0 Stars
rotfl
Click to Rate
2
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) 5.0 Stars
awesomeness
Click to Rate
3
Nacho Libre (2006,  PG)
Nacho Libre 3.5 Stars
lol
Click to Rate
4
The Phantom of the Opera (2004,  PG-13)
The Phantom of the Opera 3.5 Stars
so koolio
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
awesomeness
Click to Rate
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 4.5 Stars
I read all da books
Click to Rate
7
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
Tim Burton's Corpse Bride 4.0 Stars
Tim burton is so kool
Click to Rate
8
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2 5.0 Stars
lol
Click to Rate
9
Who Framed Roger Rabbit (1988,  PG)
Who Framed Roger Rabbit 4.5 Stars
this movie is so awesome
Click to Rate
10
School of Rock (2003,  PG-13)
School of Rock 5.0 Stars
Jack black iis halrious. Miranda cosgrove is a good actress
Click to Rate
11
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981,  PG)
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 3.5 Stars
so kool
Click to Rate
12
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man 4.0 Stars
Amanda bynes is soo kool
Click to Rate
13
Agent Cody Banks (2003,  PG)
Agent Cody Banks 4.0 Stars
frankie muniz is so awesome! I want 2 b a spy
Click to Rate
14
Fairly OddParents - School's Out! The Musical (,  Unrated)
Fairly OddParents - School's Out! The Musical 5.0 Stars
timmy and cosmo r hilarious
Click to Rate
15
The Fairly Odd Parents - Scary Godparents (2002,  Unrated)
The Fairly Odd Parents - Scary Godparents 3.5 Stars
i love the song
Click to Rate
16
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007,  R)
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street Want To See
OMG this looks soooo icredibly awesome i saw the original and wow
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments