My Favorite Movies
| tmrb4285's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 8 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Gladiator (2000, R) |
|


