Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  TomAdamson8's Rating My Rating
1
The Wind That Shakes the Barley (2006,  Unrated)
Click to Rate
2
Raging Bull (1980,  R)
Click to Rate
3
Coach Carter (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Extraordinary Rendition (,  Unrated)
Click to Rate
5
Romper Stomper (1992,  R)
Click to Rate
6
Michael Collins (1996,  R)
Click to Rate
7
Scum (1977,  R)
Click to Rate
8
The Football Factory (2004,  R)
Click to Rate
9
Outlaw (2007,  R)
Click to Rate
10
Trainspotting (1996,  R)
Click to Rate
11
The Firm (1993,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments