My Favorite Movies
| Tomilee1989's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Cabin Fever (2002, R) |
|
|
| 2 |
Silent Hill (2006, R) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (, Unrated) |
|
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
|
| 6 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 7 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 8 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
|
| 9 |
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993, PG) |
|
|
| 10 |
Scream (1996, R) |
|
|
| 11 |
Scream 3 (2000, R) |
|
|
| 12 |
Scream 2 (1997, R) |
|
|
| 13 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Ring (2002, PG-13) |
|


