My Favorite Movies
Action, a bit of romance, sci-fi and comedy
| tomisinolutunmbi's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 6 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 7 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
|
| 8 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 10 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 11 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 13 |
Love Don't Cost a Thing (2003, PG-13) |
|
|
| 14 |
Love Lies Bleeding (2008, R) |
|
|
| 15 |
The Great Debaters (2007, PG-13) |
|


