My Favorite Movies
Give list a short description
| tHaTSeXBoYuWnTsTaKnOw's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
College Road Trip (2008, G) |
|
|
| 2 |
ATL (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Fun With Dick and Jane (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
This Christmas (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
Accepted (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Home Alone (1990, PG) |
|
|
| 7 |
Home Alone 4 (2002, Unrated) |
|
|
| 8 |
Home Alone 3 (1997, PG) |
|
|
| 9 |
Home Alone 2: Lost in New York (1992, PG) |
|
|
| 10 |
2001 Maniacs (2006, R) |
|
|
| 11 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 12 |
Street Kings (2008, R) |
|
|
| 13 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
|
| 14 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
|
| 15 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
|
| 16 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 17 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 18 |
New York Minute (2004, PG) |
|
|
| 19 |
Sleepover (2004, PG) |
|
|
| 20 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000, G) |
|
|
| 21 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
|
| 22 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 23 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 24 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 25 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 26 |
Iron Man (Ironman) (2008, PG-13) |
|
|
| 27 |
Meet the Browns (2004, Unrated) |
|
|
| 28 |
Meet The Browns (2008, PG-13) |
|
|
| 29 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 30 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 31 |
Perfect Stranger (2007, R) |
|
|
| 32 |
Along Came Polly (2004, PG-13) |
|
|
| 33 |
Two Can Play That Game (2001, R) |
|


