My Favorite Movies
| Totheedgeofnight3775's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Plain Truth (2004, Unrated) |
|
|
| 2 |
Married to It (1993, R) |
|
|
| 3 |
Must Love Dogs (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Lake Placid (1999, R) |
|
|
| 5 |
Jocks (1987, R) |
|
|
| 6 |
Ghoulies (, PG-13) |
|
|
| 7 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 8 |
Confessions of an Ugly Stepsister (2002, Unrated) |
|
|
| 9 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
|
| 10 |
3 Needles (2006, R) |
|
|
| 11 |
Red Mercury (2005, Unrated) |
|
|
| 12 |
30 Days of Night (2007, R) |
|
|
| 13 |
The Truth About Jane (2001, Unrated) |
|
|
| 14 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
|
| 15 |
Perfume (2002, R) |
|
|
| 16 |
And the Band Played On (2001, PG-13) |
|
|
| 17 |
Deep Impact (1998, PG-13) |
|
|
| 18 |
Horrorween (2009, Unrated) |
|


