My Favorite Movies
| totoopie2497700034's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scrooge (1970, G) |
|
| 2 |
Star Trek - First Contact (1996, PG-13) |
|
| 3 |
Hocus Pocus (1993, PG) |
|
| 4 |
Outbreak (1994, R) |
|
| 5 |
Riverdance: The New Show (Riverdance: Live from New York City) (Riverdance in New York ) (1996, Unrated) |
|
| 6 |
Pretender: Island of the Haunted (Island of the Haunted ) (2001, Unrated) |
|
| 7 |
The Pretender 2001 (2001, Unrated) |
|
| 8 |
Home Alone 3 (1997, PG) |
|
| 9 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006, G) |
|
| 10 |
The Christmas Shoes (2006, Unrated) |










