My Favorite Movies
| trackstarwannabe101's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 4 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
|
| 5 |
Weird Science (1985, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
|
| 7 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006, R) |
|


