My Favorite Movies


  trashingsociety's Rating My Rating
1
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
E.T. - The Extra-Terrestrial
ET!!!!!!!! :O fucking best movie ever >.<
2
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
i liked the attitude in this movie
3
The Ring (2002,  PG-13)
The Ring
haha i love scary movies
4
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
AWESUM
5
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
this movie was so cool i brought it xD
6
Scary Movie (2000,  R)
Scary Movie
haha all these movies r great
7
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
love this movie >.<
8
War of the Worlds (2005,  PG-13)
War of the Worlds
this movie was cool :) ALEINS >.<
9
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
this was pretty cool the oldest guy was hot xD
10
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
pretty cool seeing all the people jump off the boat and falling to there freezing death
11
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
i loved this movie it was just sad :(
12
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
god this movie rules >.<
13
The Lion King (1994,  G)
The Lion King
my fav child hood movie of all time this movie rules xD

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments