My Favorite Movies
| Travioli32779208's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Devil's Rejects (2005, R) |
|
|
| 2 |
Lost Highway (1997, R) |
|
|
| 3 |
Requiem for a Dream (2000, R) |
|
|
| 4 |
Gangs of New York (2002, R) |
|
|
| 5 |
The Boondock Saints (1999, R) |
|
|
| 6 |
Domino (2005, R) |
|
|
| 7 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 8 |
StrangeLand (1998, R) |
|
|
| 9 |
Daffy Duck's Quackbusters (1988, Unrated) |
|
|
| 10 |
Wizard of Oz (1925, Unrated) |
|
|
| 11 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 12 |
A Clockwork Orange (1971, R) |
|


