My Favorite Movies
| trcanimelover69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Nana (2005, Unrated) |
|
| 2 |
Nana 2 (2005, Unrated) |
|
| 3 |
Death Note (Desu nôto) (2006, Unrated) |
|
| 4 |
Desu nôto 2 (Death Note: The Last Name) (2008, Unrated) |
|
| 5 |
Tsubasa Chronicle the Movie: The Princess of the Country of Birdcages (2005, Unrated) |
|
| 6 |
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card (2000, Unrated) |
|
| 7 |
Cardcaptor Sakura - The Movie (1999, Unrated) |
|
| 8 |
Anastasia (1997, G) |
|
| 9 |
Music and Lyrics (2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Golden Compass (2007, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 14 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 15 |
The Game Plan (2007, PG) |
|
| 16 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
| 17 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 18 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 19 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 20 |
The Illusionist (2006, PG-13) |
|
| 21 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 22 |
Bring It On Again (2004, PG-13) |
|
| 23 |
Hairspray (2007, PG) |
|
| 24 |
The Notebook (2004, PG-13) |
























