My Favorite Movies
| triljay022's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
American Pie Presents: Beta House (2007, R) |
|
|
| 2 |
City of Angels (1998, PG-13) |
|
|
| 3 |
Heat Team (, Unrated) |
|
|
| 4 |
The Hottie and the Nottie (2008, PG-13) |
|
|
| 5 |
Wallis & Edward (Her Royal Affair) (2005, Unrated) |
|
|
| 6 |
Fahrenheit 9/11 (2004, R) |
|
|
| 7 |
Six Weeks (1982, PG) |
|
|
| 8 |
Brother Bear 2 (2006, G) |
|
|
| 9 |
Southland Tales (2006, R) |
|
|
| 10 |
Chasing Liberty (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 12 |
All I Want (, Unrated) |
|
|
| 13 |
Dedication (2007, R) |
|
|
| 14 |
All I Want (Try Seventeen) (2003, R) |
|
|
| 15 |
Everyone's Hero (2006, G) |
|
|
| 16 |
The Shore (2005, Unrated) |
|
|
| 17 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
|
| 18 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
|
| 19 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 20 |
Ice Age 2: The Meltdown (2006, PG) |
|
|
| 21 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
|
| 22 |
Road Trip (2000, R) |
|
|
| 23 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 24 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
|
| 25 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
|
| 26 |
X2 (2003, PG-13) |
|
|
| 27 |
Without A Paddle (2004, PG-13) |
|


