My Favorite Movies
| triniangel4eva's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 2 |
Notebook (2006) (2006, Unrated) |
|
|
| 3 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
|
| 4 |
Underworld (2003, R) |
|
|
| 5 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 6 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 7 |
300 (2007, R) |
|
|
| 8 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
|
| 10 |
Pretty in Pink (1986, PG-13) |
|


