My Favorite Movies
| tronicxzsaintz's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
|
| 2 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 5 |
Casper (1995) (1995, PG) |
|
|
| 6 |
Casper Meets Wendy (1998, PG) |
|
|
| 7 |
Casper and Wendy's Ghostly Adventures (, G) |
|
|
| 8 |
Casper the Friendly Ghost (1951, Unrated) |
|
|
| 9 |
Casper - A Spirited Beginning (1997, PG) |
|
|
| 10 |
Casper the Friendly Ghost: Peek A Boo (1945, Unrated) |
|
|
| 11 |
Private School (... for Girls) (1983, R) |
|
|
| 12 |
Flicka (2006, PG) |
|
|
| 13 |
Young Rebels (Jovenes rebeldes) (2005, Unrated) |
|
|
| 14 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 15 |
Sherrybaby (2006, R) |
|


