My Favorite Movies
| tropics28's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Wrong Turn 2: Dead End (2007, Unrated) |
|
|
| 2 |
Brazil (1985, R) |
|
|
| 3 |
The Breed (2001) (2001, R) |
|
|
| 4 |
The Glass House (2001, PG-13) |
|
|
| 5 |
Tamara (2005, R) |
|
|
| 6 |
Dead Silence (2007, R) |
|
|
| 7 |
Brush With Fate (2003, Unrated) |
|
|
| 8 |
The Hitcher (1984, R) |
|
|
| 9 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |
|
|
| 10 |
Open Water 2 (Adrift) (2006, Unrated) |
|
|
| 11 |
Tau man ji D (Initial D) (2005, Unrated) |
|
|
| 12 |
Vacancy (2007, R) |
|
|
| 13 |
Motor Home Massacre (2005, R) |
|
|
| 14 |
The Texas Chainsaw Massacre (1974, R) |
|
|
| 15 |
Cheerleader Massacre (2003, R) |
|


