Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  TroubledYouth14's Rating My Rating
1
Stealth (2005,  PG-13)
2
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
This movie was better than the first 2. omg!! lucas black is way better than paul walker. lol
3
Holes (2003,  PG)
4
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Return of the King
Great movie
5
The Cave (2005,  PG-13)
The Cave
i freakin love this movie, the only problem was it wasnt even losely based on reality. it was still awesome!!!!!!!!!
6
Evolution (2001,  PG-13)
Evolution
the alien monkeys cracked me up lol
7
Kangaroo Jack (2003,  PG)
8
Jurassic Park III (2001,  PG-13)
Jurassic Park III
I freakin love this movie!!!!!
9
The New Guy (2002,  PG-13)
10
Taxi (2004,  PG-13)
11
The Ring (2002,  PG-13)
The Ring
This is one of my favorite movies. Samara is the creepiest kid ever.
12
Volcano (1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments