My Favorite Movies
| trplegoddess's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
| 2 |
Grease (1978, PG) |
|
| 3 |
Grease 2 (1982, PG) |
|
| 4 |
Let's Make Love (1960, Unrated) |
|
| 5 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Fox and the Hound (1981, G) |
|
| 10 |
Walk Like a Man (1987, PG) |
|
| 11 |
Cadence (1989, PG-13) |
|
| 12 |
Me, Myself & Irene (2000, R) |
|
| 13 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 14 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |














