My Favorite Movies


  trpndls11's Rating My Rating
1
Superman (1978,  PG)
2
300 (2007,  R)
3
Suckers (2001,  R)
4
Tombstone (1993,  R)
5
Crank (2006,  R)
6
Troy (2004,  R)
7
Mission Impossible (1996,  PG-13)
8
Desperado (1995,  R)
9
Used Cars (1980,  R)
10
Rambo (1986,  Unrated)
11
Predator (1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments