My Favorite Movies
| ttcrazy53's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! (2006, Unrated) |
|
| 2 |
True Romance (1993, R) |
|
| 3 |
Romance Sentimentale (Sentimental Romance) (1930, Unrated) |
|
| 4 |
Murphy's Romance (1985, PG-13) |
|
| 5 |
Romance (1999, R) |
|
| 6 |
A Little Romance (1979, PG) |
|
| 7 |
Modern Romance (1981, R) |
|
| 8 |
Borrowed Hearts: A Holiday Romance (1997, Unrated) |
|
| 9 |
Sirf Romance: Love by Chance (2007, Unrated) |
|
| 10 |
The Trouble with Romance (2009, Unrated) |
|
| 11 |
My First Romance (2003, Unrated) |
|
| 12 |
A Christmas Romance (1994, PG) |
|
| 13 |
Novel Romance (2005, R) |
|
| 14 |
Rafter Romance (1933, Unrated) |
|
| 15 |
Belle and the Beast: A Christian Romance (1947, Unrated) |














