My Favorite Movies


  mizzboss111's Rating My Rating
1
Carmen - A Hip Hopera (2001,  PG-13)
Carmen - A Hip Hopera 5.0 Stars
it got bow in it and uhm wow bow
Click to Rate
2
Roll Bounce (2005,  PG-13)
Roll Bounce 5.0 Stars
havent wotched it but it got to be good it got bow in it and id like to say wow bow
Click to Rate
3
Johnson Family Vacation (2004,  PG-13)
Johnson Family Vacation 5.0 Stars
i love dis movie
Click to Rate
4
In the Mix (2005,  PG-13)
In the Mix 5.0 Stars
i love usher more than i love dis movie well srry just bout az mutch az this movie cuz of him
Click to Rate
5
I Am Legend (2007,  PG-13)
I Am Legend
dis is soo sad smith sutch a graet akter i like fresh prince too even know is an ole seriz
Click to Rate
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 5.0 Stars
i love dis movie it is awsome BOW WOW IS SOO GOOD AT ACTING AND WOT HE DOES
Click to Rate
7
Light It Up (2000,  R)
Light It Up 5.0 Stars
i know you see usher in the pic i didnt get to finish watchen dis cuz my cable went out cuz it waz rainin but i do know dey cuss a lot
Click to Rate
8
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
My Best Friend's Wedding
i watch dis wid my sisters wen i waz lil brigs back memorys
Click to Rate
9
Freedom Writers (2007,  PG-13)
Freedom Writers 5.0 Stars
main i just finished watching this i cryed when she told um that it ws her dat that shot um and killed um it waz sad I LOVE MARIO!!!!!!!
Click to Rate
10
Blade (1998,  R)
Blade 5.0 Stars
wow one of mii faverts
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments