My Favorite Movies
| tunkarimu's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
While You Were Sleeping (1995, PG) |
|
|
| 2 |
A Time to Kill (1996, R) |
|
|
| 3 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Prince of Egypt (1998, PG) |
|
|
| 5 |
Love Potion #9 (1992, PG-13) |
|
|
| 6 |
Two Weeks Notice (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
Who Do I Gotta Kill? (Me and the Mob) (1992, PG) |
|
|
| 8 |
Religion, Inc. (A Fool and His Money) (1989, R) |
|
|
| 9 |
Crash (2004, R) |
|
|
| 10 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
10 Attitudes (2001, Unrated) |
|
|
| 12 |
Loverboy (2004, R) |
|
|
| 13 |
Don't Die Without Telling Me Where You're Going (1995, Unrated) |
|
|
| 14 |
The Thing Called Love (1993, PG-13) |
|
|
| 15 |
Forces of Nature (1999, PG-13) |
|
|
| 16 |
When the Party's Over (1992, R) |
|


