Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  TutinBoy's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Fave Harry Potter Film
2
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) (2006,  PG)
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker)
Great spy film
3
Spice World (1998,  PG)
Spice World
SPICE GIRLS RULE!
4
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone)
Great 1st Film
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
7
Mr. Bean's Holiday (2007,  G)
8
Fantastic Four (2005,  PG-13)
9
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
10
High School Musical (2006,  Unrated)
11
Castaway (1987,  R)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
BEST FILM EVA!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments