My Favorite Movies
| tweetee6t3nh's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Silent Hill (2006, R) |
|
|
| 2 |
House on Haunted Hill (1999, R) |
|
|
| 3 |
The Hitcher (1984, R) |
|
|
| 4 |
The Hitcher 2 - I've Been Waiting (, R) |
|
|
| 5 |
Cars (2006, G) |
|
|
| 6 |
The Last Boy Scout (1991, R) |
|
|
| 7 |
The Butcher Boy (1998, R) |
|
|
| 8 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 9 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
|
| 10 |
The Last American Virgin (1982, R) |
|
|
| 11 |
My Name Is Nobody (1974, PG) |
|
|
| 12 |
Sleeping with the Enemy (1991, R) |
|
|
| 13 |
Facing the Enemy (2001, R) |
|


