My Favorite Movies
| tweetysondra's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |
|
|
| 3 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
|
| 6 |
Little Shop of Horrors (1986, PG-13) |
|
|
| 7 |
Honey, I Shrunk the Kids (1989, PG) |
|
|
| 8 |
Little Giants (1994, PG) |
|
|
| 9 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
Zoolander (2001, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Transformers - The Movie (1986, PG) |
|
|
| 12 |
G.I. Joe: The Movie (1987, G) |
|
|
| 13 |
The Addams Family (1991, PG-13) |
|
|
| 14 |
Addams Family Values (1993, PG-13) |
|
|
| 15 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004, PG) |
|
|
| 16 |
Rent (2005, PG-13) |
|
|
| 17 |
Chicago (2002, PG-13) |
|
|
| 18 |
Dreamgirls (2006, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Five Heartbeats (1991, R) |
|
|
| 20 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 21 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 22 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|


