My Favorite Movies
| TwilightTime86676674's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Beauty and the Beast (1986, G) |
|
|
| 2 |
The Craft (1996, R) |
|
|
| 3 |
The Crow (1994, R) |
|
|
| 4 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 5 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Heavenly Creatures (1994, R) |
|
|
| 7 |
Resident Evil (2002, R) |
|
|
| 8 |
Rat Race (2001, PG-13) |
|
|
| 9 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 10 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Silent Hill (2006, R) |
|
|
| 12 |
Satan's School for Girls (, Unrated) |
|
|
| 13 |
Sleeping with the Devil (1997, PG) |
|
|
| 14 |
Elvis (2005, Unrated) |
|
|
| 15 |
Jawbreaker (1999, R) |
|


