My Favorite Movies
| twinkleavril's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
When a Stranger Calls (1979, R) |
|
|
| 3 |
100,000,000 BC (2007, Unrated) |
|
|
| 4 |
The Quiet (2005, R) |
|
|
| 5 |
He Was A Quiet Man (2007, Unrated) |
|
|
| 6 |
My Sassy Girl (2008, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Girl Next Door (2004, R) |
|
|
| 8 |
House of Wax (2005) (2005, R) |
|
|
| 9 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Fog (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Unrated) |
|


